Z katlama havlu aparatı nedir?

Yazar: AkalKurumsal
Z Katlama Havlu Aparatı

Hijyen konusunda kağıt havlu kullanımı büyük önem arz etmekte. Kafe, restoran, okul ve iş kurumları gibi yerlerde bulunan ve toplu kullanıma açık olan yerler için z havlu aparatı gereklidir. Birçok büyük kurum gibi kafe ve Restoranlarda da tuvalet temizliği denetime tabi olduğu gibi z katlama havlu aparatının kullanımı giderek yaygınlaştır. Peki, kullanımının faydaları ve kolaylıkları nelerdir? 

Öncelikle kolaylıkları bahsedelim. Temizliği ve havlu değişimi çok kolaydır. Dış plastiğini rahatlıkla çıkarabilecek gibi herhangi bir özel temizlik aleti gerektirmeden yıkayıp kurulayabilirsiniz. Bununla beraber içindeki kağıt havlulara zarar vermeden otomatik olarak ön kısmında bulunan algılayıcı sensör sayesinde alt bölmeden birer birer çıkarmaktadır. Dış plastik çıkararak da rahatlıkla yeni havlu kağıtları koyabilirsiniz. Kullanım ve temizlik kolaylığı açısından sizlere büyük yarar sağlayacak olan z katlama havlu aparatı elektrik ile çalışıp cüz bir miktarda kullanmaktadır. Hijyen konusunda ise büyük avantajları var. Toplu kullanıma açık tuvaletler denetime tabi tutulmaktadır. 

Bununla beraber toplu kullanıma açık tuvaletler, halk sağlığı açısından da önemlidir. Bu yüzden tek bir havlu veya tuvalet kağıdı kullanımı büyük sakınca taşımakta. Bu yüzden z katlama havlu aparatı ile kullan at kağıt havlular hijyen konusunda yardımcı olmaktadır. İnternet üzerinden sipariş edebileceğiniz katlama havlu aparatı uygun fiyatta hizmete sunulmuş olup, uzun ömürlüdür. Tüm toplu kullanıma açık olan iş yerlerinde kullanılması büyük önem arz etmektedir. Kullanım, hijyen ve temizlik açısından önemli olan bu kolaylık her işyeri ve kuruma gereklidir. Bununla beraber hijyen önem veren ailelerin de evlerinde kullanması tavsiye edilir. 

Harcadığı elektrik çok cüz bir miktara sahiptir. Hoş bir görüntüye de sahip olan katlama aparatı duvara monte edilmektedir. Bunun yanında fazla alana da ihtiyaç duymaz. Farklı renk seçeneklerine sahip olan z katlama havlu aparatından meranın renklerine uygun olanı seçebilirsiniz. Sipariş ve ödeme kolaylığı ile hijyen önem verenler için kullanıma uygun fiyatlarla açıktır. Otomatik algılayıcı sensör ile havlulara kullanıcıya sunan z katlama havlu aparatı uzun ömürlüdür. Katlama havlularsa uygun fiyatlara temin edilmektedir.